Педагогічний колектив

Лука Руслана ГригорівнаДиректор
Гусар Оксана ЯрославівнаЗаступник директора з навчально-виховної роботи
Голубйовський Ярослав МихайловичЗаступник директора з навчально-виховної роботи
Жолинська Олександра Дмитрівназуступник директора з навчально-виховної роботи
Щурко Володимир Степановичзаступник директора з господарської роботи
С П И С О К
вчителів Давидівського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ст. ім. Т. Г. Шевченка


1. Лука Руслана Григорівна - директор опорного закладу
2. Гусар Оксана Ярославівна - заступник директора
3. Жолинська Олександра Дмитрівна - заступник директора, вчитель фізики 
4. Голубйовський Ярослав Михайлович
- заступник директора, вчитель інформатики
5. Андрушко Галина Володимирівна - вчитель укр. мови та літератури, кл. кер. 7-А класу 
6. Ференц Світлана Михайлівна - вчитель укр. мови та літератури,кл. кер 10-Б класу 
7. Волощак Ірина Юріївна - вчитель укр. мови та літератури, кл. кер. 9-В класу 
8. Пеканець Лідія Іванівна - вчитель зарубіжної літератури
9. Ілечко Світлана Мколаївна - вчитель зарубіжної літератури, кл. кер. 8-Б класу 
10. Сидор Анна Іванівна - вчитель історії, кл. кер. 6-В класу
11. Шекета Василь Іванович - вчитель історії, кл. кер. 5-А класу
12. Наводило Марта Ігорівна - вчитель географії
13. Білоус Марія Зіновіївна - вчитель географії
14. Марушечко Уляна Володимирівна- вчитель фізики
15. Будза Надія Михайлівна - вчитель математики, кл. кер. 9-Б класу 
16. Коваль Любов Василівна - вчитель математики, кл. кер. 8-А класу
17. Голубйовська Галина Петрівна - вчитель інформатики, кл. кер. 5-В класу
18. Кіндрат Надія Володимирівна - вчитель інформатики, кл. кер. 5-Б класу
19. Дика Вікторія Володимирівна - вчитель біології, кл. кер. 8-В класу
20. Щурко Марія Василівна - вчитель біології, кл. кер. 9-А класу
21. Ревера Дарія Мирославівна - вчитель англійської мови
22. Кавецька Любов Андріївна - вчитель англійської мови, кл. кер. 7-Б класу 
23. Пилипчак Оксана Миколаївна - вчитель англійської мови, кл. кер. 11-А класу 
24. Бобало Оксана Стефанівна - вчитель німецької мови, кл. кер. 7-В класу
25. Батюк Василь Михайлович - вчитель трудового навчання
26. Лось Микола Ярославович - вчитель трудового навчання
27. Яремко Валентина Володимирівна - вчитель хімії, кл. кер. 6-Б класу
28. Стопа Роман Володимирович - вчитель фізичної культури 
39. Пукало Світлана Михайлівна - вчитель фізичної культури, кл. кер. 10-А класу 
30. Харук Лілія Ярославівна - вчитель фізичної культури
31. Грицак Леся Михайлівна - вчитель музичного мистецтва, кл. кер. 6-А класу 
32. Гарат Марія Михайлівна - вчитель християнської етики, кл. кер. 11-Б класу
33. Машталір Андріана Андріївна - вчитель початкових класів, кл. кер. 3-В класу 
34. Климків Олександра Григорівна - вчитель початкових класів, кл. кер. 3-Б класу
35. Павленко Марія Михайлівна - вчитель початкових класів
36. Сосновська Зеновія Дмитрівна - вчитель початкових класів, кл. кер. 4-А класу
37. Артишко Мирослава Миронівна - вчитель початкових класів, кл. кер. 4-Б класу 
38. Кобрій Олександра Ярославівна - вчитель початкових класів, кл. кер. 4-В класу
39. Чемеринська Любомира Йосипівна - вчитель початкових класів, кл. кер. 1-А класу
40. Лаба Орися Ярославівна - вчитель початкових класів, кл. кер. 1-Б класу
41. Юнко Христина Миколаївна - вчитель англійської мови
42. Кіцера Лідія Павлівна - вчитель початкових класів, кл. кер. 2-А класу 
43. Боднар Ірина Іванівна - вчитель початкових класів, кл. кер. 2-Б класу 
44. Когут Світлана Михайлівна - вчитель початкових класів, кл. кер. 3-А класу 
45. Тимошик Уляна Ігорівна - вчитель початкових класів, кл. кер. 1-В класу 
46. Кіт Лариса Романівна - асистент вчителя початкових класів (4-А клас)
47. Винярська Ірина Володимирівна - асистент вчителя початкових класів (4-В клас) 
48. Кавецька Леся Степанівна - асистент вчителя початкових класів (3-А клас)
49. Рубан Олександр Львович - вчитель трудового навчання
50. Водоніс Любов Іванівна - педагог-організатор
51. Вороніна Леся Романівна - практичний психолог
52. Іванова Ярина Михайлівна - вчитель мистецтва
53. Коваль Марія Віталіївна - вихователь ГПД
54. Данилів Тетяна Андріївна - вихователь ГПД
55. Бубенчик Олеся Олександрівна - вчитель німецької мови

56. Древняк Людмила Ігорівна - вчитель початкових класів Гончарівської філії
57. Карабін Ірина Олександрівна - вчитель початкових класів Гончарівської філії