наша гордість

2021 - 2022 навчальний рік
Призери ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови
імені Петра Яцика

 Кучак Анастасія  (10-Б клас) – І місце

Ференц Яна (9-В клас) – І місце

Зварич Анна  (6-Б клас) - І місце

Галань Ярина (3-Б клас) - І місце

Федьків Денис (8-А клас) - ІІ місце

Ковалишин Катерина (4-Б клас) - ІІ місце
Призери ІІ  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 
 
ІІІ місце

Мацелюх Максим (9-Б клас) – географія

Климус Марта (10-Б клас) – географія

Лука Олеся (11-А клас) – географія

Федьків Денис (8-А клас) – інформаційні технології

Сахринь Анна (10-Б клас) – інформаційні технології

 

Чому ми гордимось кожним учнем

2020-2021 н. р.
                                                                                   
Призери ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Кучак Анастасія Тарасівна (9-Б клас) – І місце
Ференц Яна Андріївна (8-В клас) – І місце
Салій Наталя Ярославівна (11-Б клас) – І місце
Зварич Анна Володимирівна (5-Б клас) - І місце
Коваль Ірина Назарівна (10-Б клас) - ІІ місце
Тимошик Вікторія-Марія Миколаївна (4-Б клас) - ІІ місце



Призери ІІ  етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
 
І місце

Гладун Віктор Андрійович (11-Б клас) - англійська мова
Кучак Анастасія Тарасівна (9-Б клас) – англійська мова, математика, історія, укр. мова та література
Матіїшин Роксолана Василівна (8-В клас) - англійська мова
Король Марта Василівна (9-А клас) - християнська етика, хімія
Король Марія Василівна (11-Б клас) - історія
Дацко Роман Мирославович (10-А клас) - біологія
Ференц Яна Василівна (8-В клас) - українська мова та література
Салій Наталія Ярославівна (11-Б клас) - українська мова та література
Добуш Ростислав Олегович (9-Б клас) - трудове навчання

ІІ місце

Зошій Анастасія Романівна (8-В клас) - християнська етика
Мацелюх Максим Григорович (8-Б клас) - біологія
Залужна Ярина Іванівна (11-Б) - біологія
Сахринь Анна Василівна (9-Б клас) - ІКТ
Ференц Яна Андріївна (8-В клас) - історія
Коваль Ірина Назарівна (10-Б клас) - українська мова та література
Дацко Катерина Мирославівна (7-А клас) - хімія
Дацко Роман Мирославович (10-А клас) – хімія

 
ІІІ місце

Гонтарик Захар Романович (6-Б клас) – математика
Гладун Віктор Андрійович (11-Б клас) – географія

2019-2020 н.р.