Минуло шість років, як народилася революція Майдану. Для когось вона була прогулянкою, для когось війною. Але в першу чергу Майдан став випробуванням на цінність особистості людини.
Про людяність і гідність, свободу і незалежність говорили і у Давидівському опорному закладі. Бо Україна заплатила високу ціну за те, щоб гідність була першою із чеснот людини.
 
    
 
   
 
 

 
Сьогодні свято української мови та писемності, день, коли у нас є нагода вклонитися Слову в його красі та виразності, влучності та розмаїтті. Державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в одну націю, це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку держави. Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь та дозволяє передавати їх нащадкам.
Мова — це історія народу, його світогляд, вона визначає свідомість, творить людину, культуру, історію. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу!
 
Учні та вчителі Давидівського опорного закладу щиро вітають із Днем української писемності та мови ❤️
Велична, щедра і прекрасна мова.
Прозора й чиста, як гірська вода,
Це України мова барвінкова,
Така багата й вічно молода.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

14 жовтня - важлива дата. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Повстанської Армії, а віднедавна і День захисника України. З цієї нагоди у кожному класі Давидівського опорного закладу лунали вірші, пісні, історичні факти, зустрічі з воїнами АТО. Виготовлялися стіннівки з побажаннями захисникам України благополуччя, сили, здоров'я і щастя, мужності, стійкості, витримки.
До сьогодні вирішується доля і майбутнє України. Хочеться вірити, що настане мир.

День знань - урочисте, хвилююче і відповідальне свято. Свято, яке об'єднує усю громаду - від найменших, тих, хто вперше піде до школи, до тих, хто стоїть на порозі дорослого життя. І неважливо, що перший дзвоник трішки в іншому форматі через епідемію. Важливо, що ми здорові, сповнені енергії йдемо до школи.
Успіхів усім нам.

 

Сторінка 1 із 5