2 квітняв світі відзначається День дитячої книги. Відзначається щорічно в день народження датського письменника-казкаря Ганса Християна Андерсена.
Святкування Міжнародного дня дитячої книги є наглядний показник того, що книга, яка створена саме для дитини, має великий вплив на формування її характеру та становлення як людини. Дитячі книги вбирають у себе дивовижний,невичерпний, чарівний світ, який дитина відкриває для себе саме завдяки книжці.
 

Благословенний час - Великий піст
Час на молитву, роздуми і сповідь...
Щоб наша молодь стала тією силою, яка робить світ кращим, щоб хлопці та дівчата вчилися жити по-християнськи та пізнавали духовний світ, напередодні Великого посту, у 10-Б класі Давидівського опорного закладу проведено виховну годину на тему: "Великий піст у житті людини"
Тож з гідністю пройдім Великий піст
Хоч тіло як жебрак, та дух як велет.
Хай буде він для нас не мов той міст,
Яким ми перейдем на другий берег.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Леся Українка - одна з найвизначніших постатей в історії української літератури. У спадок вона залишила великий літературний доробок - вражаючий поеми, прозові твори, вірші, публіцистичні статті, переклади світової класики.
"Леся Українка - геній тендітної незламності". Під такою назвою вчителі української мови та літератури Давидівського опорного ЗСО I-III ст. ім. Т.Г.Шевченка (Андрушко Г.В., Ференц С.М., Волощак І.Ю.) провели низку заходів з нагоди святкування 150-річчя від дня народження Лесі Українки:
- участь у науково-практичній конференції "Леся Українка: сила таланту і духу";
- виховна година "Слава Лесі Українки вічно з нами буде" в 6-А класі (кл. кер. Андрушко Г.В.);
- літературна година в 6-В класі "Лесина пісня"(уч. Ференц С.М.);
- перегляд відеофільму про Лесю Українку в 5-А та 5-В класах (уч. Ференц С.М.);
- усний журнал "Лесина світлиця" у 8-А класі(уч. Андрушко Г.В.);
- виховна година "Ні, я жива, я буду вічно жити..." у 8-В класі (кл. кер. Волощак І.Ю.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
May be an image of одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні
 
 
May be an image of 1 особа, дитина, sitting, стоїть та у приміщенні 
 
 

ВЕЛИКИЙ КОБЗАР ЄДНАЄ НАС
Кожного року у березні українці вшановують пам'ять видатного поета України - Тараса Шевченка. Сьогодні відбулась онлайн - зустріч між Марганецькою гуманітарною гімназією ім. Т. Шевченка Дніпропетровської області та Давидівським опорним ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Т.Г. Шевченка, на якій звучали вірші та пісні на слова Кобзаря. Учасники онлайн-зустрічі Марганецької гімназії розповіли про період перебування поета у Нікопольському краї та історію одного з його портретів.
Ми впевнені, що цей захід, який відбувся у наших навчальних закладах допоможе зрозуміти неоціненний вклад Т. Шевченка у розвиток нашої державності.
 
 
 
 
 
 
 
 May be an image of одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні
May be an image of одна або кілька осіб та люди стоять
May be an image of 14 people, including Андріанка Машталір, Liliia Kharuk, Руслана Лука and Світлана Ференц, люди стоять та у приміщенні
May be an image of 17 people, including Lesia Grytsak, Андріанка Машталір, Ulyana Ulyana, Світлана Пукало, Руслана Лука, Liliia Kharuk, Світлана Ференц, Marta Navodylo and Оксана Гусар, люди стоять та у приміщенні
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

З Міжнародним днем рідної мови! ❤
Мова - це ключовий фактор національної безпеки, міцності держави, єдності нації, тому битва за мову - це битва за Україну, яку ми не можемо програти.
Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат тисячолітньої еволюції . Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.
Бережімо наш духовний скарб!
Учні Давидівського опорного закладу вітають всіх з Міжнародним днем рідної мови. Своїми маленькими сердечками вони висловлюють палку любов до рідної Батьківщини, рідної мови.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Немає опису світлини.
May be an image of 1 особа
May be an image of 11 людей
 
 
 

Сторінка 1 із 9