Шкільна їдальня

Не тільки смачно, але і корисно!


Зміна культури харчування- це довготривалий процес. На голодний шлунок, мабуть, неможливо отримати глибокі знання. На допомогу навчальному процесу приходять працівники шкільної їдальні. Тут завжди чисто, а головне людно. Всім гарантовано ситний, смачний, доволі дешевий обід. Меню складене згідно чинного законодавства України про харчування дітей у школі, яке відповідає нормам і вимогам. Приємний персонал, ніколи не відмовить у проханні, ввічливо побажає «Смачного».
Працівники їдальні дотримуються правил гігієни, щодо умов праці.
Їжа приготовлена смачно, діти із задоволенням відвідують їдальню.
      Шкільна їдальня працює щодня з 09.00 до 15.00. Персонал забезпечує гаряче харчування учнів як за кошти батьків, так і безкоштовне харчування учнів 1-4 класів на суму 20.00 грн. за рахунок бюджету Давидівської сільської ради ОТГ та безкоштовне харчування дітей пільгової категорії (діти-сироти; діти напівсироти та діти, позбавлені батьківського піклування;  діти з інвалідністю,  діти, батьки яких  загинули в АТО та під час Революції Гідності; діти учасників АТО та військовослужбовців військової служби за контрактом) на суму 20.00 грн. з числа учнів закладу ( в межах 335 дітей).

Про організацію харчування та надання пільг за харчування учням школи

   Відповідно до п. «а» ч.1 ст.34, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», до Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України від 19 червня 2002 року № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», від 22 листопада 2004 року№ 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», Закону України «Про дошкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів № 1243 від 26.08.2002 року «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», «Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах» затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 667 від 21.11.2002 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.12.2002 року за № 953/7241 (зі змінами і доповненнями), Постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2016 р.№ 16 «Про внесення змін до Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно -технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість» рішенням Давидівської Давидівської сільської ради ОТГ від 17 грудня 2019 року №4055-51/2019 «Про забезпечення норм харчування, встановлення плати та надання пільг за харчування дітей в закладах освіти Давидівської сільської ради ОТГ», згідно наказу та наказу відділу освіти, молоді та спорту Давидівської сільської ради ОТГ від 18.12.2019 р.   № 07-04/190:

1. Здійснювати у 2020 році безкоштовне харчування з одноразовим режимом: учнів 1-4 класів; учнів 5-11 класів: учнів із числа дітей із сімей учасників антитерористичної операції та дітей із сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції; дітей героїв Небесної сотні, дітей, батьки яких є військовослужбовцями військової служби за контрактом, діти – сироти, діти напівсироти, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних і інклюзивних класах, дітей з інвалідністю та на час оздоровлення під час літніх канікул.

2. Звільнити від плати за харчування:
2.1. Батьків або осіб, що їх  замінюють  із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям». Список додається.
2.2. Батьків або осіб, що їх замінюють, у сім’ях яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який встановлюється законом про Державний бюджет України на 2020 рік для визначення  права на звільнення від сплати за харчування дитини.
2.3. Сім’ї, в яких виховуються:
- діти-сироти, діти напівсироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
- діти з інвалідністю;
- діти, батьки яких  загинули в АТО та під час Революції Гідності;
- діти учасників АТО та військовослужбовців військової служби за контрактом.