Дистанційне навчання

Дистанційне навчання  учнів організовується на платформі Google Classroom з використання сервісів Zoom та Meet. Вчителі пропонують учням різні види вправ, які розміщені на сервісі інтерактивних вправ LearningApps та навчальні матеріали сайту «На Урок».
Для оцінювання знань учнів учителі створюють опитування, тести, самостійні чи контрольні роботи на сервісі Google Форми.
Для розміщення власних відеоматеріалів учителями використовується відеохостинг YouTube. 
Для виконання завдань учні використовують додаток Stop Motion Cartoon Maker та середовище для програмування онлайн Scratch (scratch.mit.edu).
Для інформування учнів та батьків використовується соціальна мережа Facebook, сайт закладу освіти, додаток Viber.
Для ефективності навчання учні проінформовані про розклад відеоуроків на YouTube – каналі МОН та телеуроків на телеканалах.
Інструкція для роботи на платформі Google Classroom
Для організації дистанційного навчання у нашій школі на сервісі Google Classroom створено віртуальні класи. Вчителі-предметники будуть додавати матеріали та завдання з теми, яка вивчається. Учні матимуть змогу надіслати свою виконану роботу з кожного завдання та отримати оцінку. Для доступу кожного учня до свого класу необхідно, використовуючи обліковий запис Google, перейти за посиланням https://classroom.google.com та приєднатися до класу за допомогою коду доступу, який вони отримають від класного керівника.
Прохання до батьків допомогти учителям належно організувати дистанційне навчання і сприяти навчанню дітей вдома.


Як користуватись Google Classroom з комп'ютера. Відео для учнів


Як працювати з Google Classroom зі смартфона. Відео для учнів

Наші учні навчаються дистанційно

off canvas menu