Педагогічний колектив

Лука Руслана ГригорівнаДиректор
Гусар Оксана ЯрославівнаЗаступник директора з навчально-виховної роботи
Голубйовський Ярослав МихайловичЗаступник директора з навчально-виховної роботи
Жолинська Олександра Дмитрівназуступник директора з навчально-виховної роботи
Щурко Володимир Степановичзаступник директора з господарської роботи
С П И С О К
вчителів Давидівського ліцею ім. Т. Г. Шевченка


1. Лука Руслана Григорівна - директор ліцею
2. Гусар Оксана Ярославівна - заступник директора
3. Жолинська Олександра Дмитрівна - заступник директора, вчитель фізики 
4. Голубйовський Ярослав Михайлович
- заступник директора, вчитель інформатики
5. Андрушко Галина Володимирівна - вчитель укр. мови та літератури, кл. кер. 9-А класу 
6. Ференц Світлана Михайлівна - вчитель укр. мови та літератури, кл. кер. 5-Б класу 
7. Волощак Ірина Юріївна - вчитель укр. мови та літератури, кл. кер. 11-А класу 
8. Пеканець Лідія Іванівна - вчитель зарубіжної літератури
9. Ілечко Світлана Мколаївна - вчитель зарубіжної літератури, кл. кер. 5-В класу 
10. Сидор Анна Іванівна - вчитель історії, кл. кер. 8-В класу
11. Шекета Василь Іванович - вчитель історії
12. Наводило Марта Ігорівна - вчитель географії
13. Білоус Марія Зіновіївна - вчитель географії
14. Будза Надія Михайлівна - вчитель математики, кл. кер. 11-Б класу 
15. Коваль Любов Василівна - вчитель математики, кл. кер. 10-А класу
16. Голубйовська Галина Петрівна - вчитель інформатики та математики
17. Кіндрат Надія Володимирівна - вчитель інформатики, кл. кер. 7-Б класу
18. Дика Вікторія Володимирівна - вчитель біології, кл. кер. 10-Б класу
19. Мунило Назар Іванович - вчитель історії, кл. кер. 9-В класу
20. Щурко Марія Василівна - вчитель біології
21. Кавецька Любов Андріївна - вчитель англійської мови, кл. кер. 9-Б класу 
22. Пилипчак Оксана Миколаївна - вчитель англійської мови, кл. кер. 6-В класу 
23. Бобало Оксана Стефанівна - вчитель німецької мови
24. Батюк Василь Михайлович - вчитель трудового навчання
25. Лось Микола Ярославович - вчитель автосправи, кл. кер. 7-А класу
26. Яремко Валентина Володимирівна - вчитель хімії, кл. кер. 8-Б класу
27. Стопа Роман Володимирович - вчитель фізичної культури 
28. Пукало Світлана Михайлівна - вчитель фізичної культури, кл. кер. 5-А класу 
29. Харук Лілія Ярославівна - вчитель фізичної культури, кл. кер. 7-В класу
30. Грицак Леся Михайлівна - вчитель музичного мистецтва, кл. кер. 8-А класу 
31. Гарат Марія Михайлівна - вчитель християнської етики, кл. кер. 6-А класу
32. Машталір Андріана Андріївна - вчитель початкових класів, кл. кер. 2-А класу 
33. Климків Олександра Григорівна - вчитель початкових класів, кл. кер. 1-Б класу
34. Павленко Марія Михайлівна - вчитель початкових класів
35. Романів Надія Михайлівна - вчитель початкових класів, кл. кер. 1-В класу
36. Артишко Мирослава Миронівна - вчитель початкових класів, кл. кер. 2-Б класу 
37. Кобрій Олександра Ярославівна - вчитель початкових класів, кл. кер. 2-В класу
38. Чемеринська Любомира Йосипівна - вчитель початкових класів, кл. кер. 3-А класу
39. Лаба Орися Ярославівна - вчитель початкових класів, кл. кер. 3-Б класу
40. Юнко Христина Миколаївна - вчитель англійської мови
41. Кіцера Лідія Павлівна - вчитель початкових класів, кл. кер. 4-А класу 
42. Боднар Ірина Іванівна - вчитель початкових класів, кл. кер. 4-Б класу 
43. Когут Світлана Михайлівна - вчитель початкових класів, кл. кер. 1-А класу 
44. Тимошик Уляна Ігорівна - вчитель початкових класів, кл. кер. 3-В класу 
45. Кіт Лариса Романівна - асистент вчителя (6-А клас)
46. Винярська Ірина Володимирівна - вчитель математики
47. Кавецька Леся Степанівна - асистент вчителя початкових класів (5-А клас)
48.  Сосновська Зеновія Дмитрівна - асистент вчителя (7-В клас)
49. Рубан Олександр Львович - вчитель трудового навчання
50. 
Улич Тарас Михайлович - вчитель фізики
51. Фай Роман Богданович - вчитель математики
52. Водоніс Любов Іванівна - педагог-організатор, кл. кер. 6-Б класу

53. Вороніна Леся Романівна - практичний психолог
54. Іванова Ярина Михайлівна - вчитель мистецтва
55. Коваль Марія Віталіївна - вихователь ГПД
56. Павленко Ілона Юріївна - вихователь ГПД, вчитель укр. мови та укр. літератури
57. Бубенчик Олеся Олександрівна - вчитель німецької мови

58. Древняк Людмила Ігорівна - вчитель початкових класів Гончарівської філії
59. Карабін Ірина Олександрівна - вчитель початкових класів Гончарівської філії

 

off canvas menu