Випускники 11-Б класу прийняли доросле, свідоме та неймовірно сильне рішення! Відмовилися від традиційного випускного балу, щоб підтримати тих, хто тримає над нами небо.
Ви подумали про тих, завдяки кому ми взагалі маємо можливість жити, навчатися і мріяти.
Ви зробили крок, який викликає сльози гордості та неймовірну повагу!
Ви — найкращий приклад для наслідування!
Ваша чуйність, доброта та зрілість вражають!
Усі кошти, які планувалися на святкування, передано на потреби наших захисників.
44000 гривень бойовому підрозділу операторів fpv дронів.
Дякую батькам за виховання свідомої молоді, за те, що виховали справжніх Людей з великої літери!
Дякую вчителям, які заклали ці правильні цінності!
Слава Україні! 