Сьогодні в Давидівському ліцеї ім. Т. Г. Шевченка відбулася важлива подія для наших випускників - вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти.
Добрі, талановиті, наполегливі - це все про наших випускників.
Четверо учнів отримали свідоцтва з відзнакою. Багато дітей нагороджено грамотами за активну участь у житті школи.
Ви наша гордість!!! Ми пишаємося вами.
Бажаємо вам, дорогі діти, міцного здоров'я, успіхів, натхнення і Божого благословення.










