Напередодні 40-их роковин Чорнобильської катастрофи у нашому ліцеї відбулась низка заходів, спрямованих на вшанування пам'яті ліквідаторів та збереження історичної пам'яті про трагічні події аварії на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року.
Учні 7-их класів підготували тематичні малюнки "Чорнобиль очима дітей".
Для учнів 8-их та 9-их класів проведено уроки пам'яті, на яких говорили про хронологію подій цієї страшної ночі, причини та наслідки катастрофи для усього людства. Також учні підготували проєкти і на уроці презентували їх.
А старшокласники переглянули документальний фільм про Чорнобиль - "Чорнобиль - події, факти, цифри".
Дякуємо кожному захиснику та ліквідатору за життя!
Ми маємо пам'ятати минулу, щоб побудувати безпечне та свідоме майбутнє.

Мова — це не просто засіб спілкування, це наш духовний та культурний кордон, який захищає нашу ідентичність. Натхненні крилатим висловом мовознавиці Ірини Фаріон, ми провели низку заходів, щоб ще раз наголосити: українська мова — це маркер нашої сили та свободи! 💪✨

Хто сказав, що перерва — це просто очікування наступного уроку? Вчо тора наша школа перетворилася на справжній епіцентр енергії! Замість гаджетів, замість нудьги — танцювальні батли та веселі челенджі разом з учасниками учнівського самоврядування. Ми побачили, як за кілька хвилин активного руху учні не лише відпочивають, а й заряджаються позитивом на весь день. Дивіться, як це було, у нашому фотозвіті!

 

off canvas menu