Територія обслуговування

Територія обслуговування — це адміністративно-територіальна одиниця (або її частина чи окремі будинки), визначена і закріплена місцевим органом виконавчої влади або органом місцевого самоврядування за закладом освіти для забезпечення права кожної дитини, яка проживає на цій території, на здобуття початкової та/або базової середньої освіти у закладі освіти, що найбільш доступний та наближений до місця проживання дитини.

За Давидівським ліцеєм закріплена територія села Давидів (вул. Річна, Вітряна, Нова, Шкільна, Миру, Коновальця, Львівська, Садова, І. Франка, Б. Лепкого, Б. Хмельницького, Вербова, В. Чорновола,  Галицька, Д. Галицького, Г. Сковороди, Героїв Крут, Зелена, Карпатська, Лесі Українки, Лісова, Лисенка, Незалежності, Озерна, Польова, С. Бандери, Сонячна, Шевченка, Сагайдачного), села Черепин та села Гончари (вул. Центральна, Луцишина Володимира, Зелена, Тиха, Садова).
В селі Гончари функціонує початкова школа, яка є філією Давидівського ліцею.
До Давидівського ліцею організовано підвезення шкільним автобусом учнів із села Черепин, Гончари (учні 5 класів),  Давидів (вул. Сонячна та Річна).

Розклад руху автобуса "Школярик"

off canvas menu