Дистанційне навчання


Дистанційне навчання  учнів організовується на платформі Moodle з використання сервісів Zoom та Meet. 

Moodle - це модульне об’єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище, яке називають також системою управління навчанням, системою управління курсами, віртуальним навчальним середовищем або просто платформою для навчання, яка надає викладачам, учням та адміністраторам великий набір інструментів для комп’ютеризованого навчання, в тому числі дистанційного.

Тобто, ця платформа містить велику кількість різноманітних навчальних елементів (так званих «модулів»), які забезпечують діалог та співпрацю між викладачем та студентами. За допомогою платформи викладач може обирати будь-який з модулів, розміщувати його на сайті, редагувати, оновлювати, використовувати для інформування, навчання та оцінювання студентів. Платформа дозволяє використовувати в межах навчальної дисципліни форуми, слідкувати за активністю студентів, містить зручний для користування електронний журнал оцінок.

Moodle можна використовувати не лише в навчанні школярів, студентів, але також при підвищенні кваліфікації, бізнес-навчанні тощо.


Інструкція для роботи на платформі Moodle
На платформі Moodle створені класи та предмети, які вивчаються. Для входу на платформу, потрібно перейти за посиланням https://pro-100.center/22373606/login/index.php та ввести особисті дані для входу, які учні отримали від класного керівника.

Для зручності можна використовувати мобільний додаток Moodle, який попередньо потрібно завантажити з  Play Маркет (для Android) або з App Store (для iPhone) та встановити на телефон. 

Наші учні навчаються дистанційно

off canvas menu